ناتاشا سمانت هنگامي که شروع به کاوش در فمينيسم آسياي جنوبي کرد ، به عنوان مدير هنري آزاد در نيويورک مشغول به کار بود.

سومانت ، که 28 ساله است ، به Forbes.com مي گويد: "فهميدم که سوراخي در بازار وجود دارد و هيچ چيز با ما صحبت نمي کند."

گوندي يک اصطلاح هندي است که براي ني که فکر نمي کنند خانم يا از اراذل و اوباش زن هستند ، استفاده مي شود.

سومانت توضيح مي دهد: "Gundi Studios يک مارک مترقي است که womxn صريح و آشکار جنوب آسيا را در سرزمين مادري و دياسپورا جشن مي گيرد." گوندي واژه هندي براي زن اراذل و اوباش يا گانگستا است ، محاوره اي که براي توصيف دختراني که بدرفتاري مي کنند استفاده مي شود. اين مارک در پاسخ به عدم نمايندگي در رسانه هاي ن معتبر و مستقل از آسياي جنوبي تأسيس شد. "

سمانت يک قطعه تايپوگرافي را با عنوان "Gundi" طراحي کرده بود و آن را روي يک تکه دوزي کرده بود ، و بر روي شاخه هاي مخصوص مد ، که در رسانه هاي اجتماعي حيرت ايجاد مي کرد ، قرار داشت.

وي گفت: "آنها واقعاً با مردم طنين انداز شدند ، بنابراين من شروع به فروش تکه هايي به ديگران کردم تا بتوانند لباس خود را بچسبانند و کلمه گوندي را نيز براي خود ادعا کنند.

"من شروع به خريد کاپشن هاي پرنعمت و فروش آن دسته از تکه هاي پيش قلاب شده کردم. وقتي فهميدم که مردم ترجيح مي دهند کاپشن ها را فقط روي لکه ها خريداري کنند ، تصميم گرفتم مجموعه اي را راه اندازي کنم که به مردم امکان پوشيدن ارزش هاي خود را بدهد. من در سال 2018 به هند بازگشتم تا اولين مجموعه خود را طراحي کنم و زنجيره تامين خود را بسازم. "   Balklänningar

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سالم زیبا Elvin ارزان سرای پوشاک دلسا دانلود فیلم AbFar عرقیات کاشان شرکت طراحی وب سایت آی‌تی نوین دل نوشته هایی برای نورون های آینه ای